Jautajumi un atbildes | Fototapetes.lv
Valodas:  

Latvian  Russian  
Valūta:  

PIRKUMI:
0 produkts/-i
Fototapetes augsa 5
Preces
Jaunumi!

01.
Fototapete JN23 011

02.
Fototapete JN23 010

03.
Fototapete JN23 009

04.
Fototapete JN23 008

05.
Fototapete JN23 007

06.
Fototapete JN23 006

07.
Fototapete JN23 005

08.
Fototapete JN23 004

09.
Fototapete JN23 003

10.
Fototapete JN23 002
REKLĀMA
Fototoapetes ic deko

Ātrā meklēšana
Izmantojat atslēgas vārdus, lai atrastu vēlamo produktu.
Padziļinātā meklēšana
Informācija
Pirktākie produkti
Jautajumi un atbildes
JAUTĀJUMI UN ATBILDES
Vai var izgatavot fototapeti pēc maniem izmēriem?
Jā! Šeit ir trīs veidi kā to izdarīt.
1. Izvēlieties bildi. Nospiediet pogu APRĒĶINĀT CENU. Platuma un augstuma lodziņos ievadiet Jums nepieciešamos izmērus centimetros. Sistēma apstrādās bildi ar apgriešanas metodi. Ja Jūs neapmierina, kā sistēma apgriezusi izvēlēto bildi, uzejiet ar kursoru uz bildes. Parādīsies simbols ar bultiņām uz četrām pusēm. Nospiediet uz peles labo taustiņu un pārvietojiet izgriezumu Jums vēlamajā pozīcijā. Ja vēlaties melnbaltu bildi, nospiediet pogu "melnbalts", ja vēlaties apgriezt bildi "spoguļskatā"nospiediet pogu "spoguļskats". Kad esat izkoriģējuši attēlu, izvēlieties materiālu. Pēc tam lieciet preci grozā. Nospiediet pogu mainīt. Iepazīstieties ar noteikumiem. Ieklikšķiniet ķeksīti par iepazīšanos ar noteikumiem. Spiediet pogu "pasūtīt". Ja neesat reģistrējies sistēmā veiciet reģistrēšanos un pabeidziet pasūtījumu.
2. Apmeklējiet sadaļu fototapešu izgatavošana. Izvēlaties materiālu. Ierakstiet Jūsu izmērus lauciņos augstums un platums centimetros. Aizpildiet pieteikuma formu norādot savu vārdu, uzvārdu, kontaktus, piegādes adresi. Piezīmēs jānorāda Fototapetes kods, kuras izmērus vēlaties mainīt. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jums uz e pastu aizies pasūtījuma pieteikums. Tad Jums jāgaida, kad mūsu maketētājs apstrādās bildi pēc Jūsu izmēriem un nosūtīs bildes paraugu uz Jūsu epastu. Tikai pēc tam, kad saņemsim apstiprinājumu, ka ar bildi viss kārtībā nosūtīsim Jums rēķinu.
3. Atsūtot mums pieprasījumu uz epastu norādot bildes kodu, informāciju par pasūtītāju, vēlamo augstumu un platumu, kontaktinformāciju, piegādes adresi.

Vai varu izgatavot fototapeti no savas bildes?
Jā! Šim nolūkam Jums jāapmeklē sadaļa "Fototapešu izgatavošana". Jāveic iepriekšējā atbildē 2-jā un 3-jā punktā sniegtās darbības. Bilde jāpievieno uzspiežot pogu "Izvēlēties failu". Ja bilde nepievienojas, iemesls tam varētu būt bildes izmērs(izmērs ir pārāk liels). Šādos gadījumos iesakām izmantot saiti www.failiem.lv. Pēc bildes apskatīšanas, mūsu speciālisti sniegs atzinumu par bildes kvalitāti un atbilstību Jūsu tapetes izmēriem.

Kur vēl var pasūtīt Jūsu tapetes?
To varat izdarīt pie mūsu sadarbības partneriem:
Veikalā "Tapetes" - Rīga, Madonas iela 27, Purvciems
Veikalā "Sedumi" - Brīvības 301, Jēkabpils
"JUVAL", Veikals "Laura" - Rēzekne, Brīvības iela 12, 2.stāvs.

Cik ilgā laikā Jūs izgatavojat tapeti pēc individuāla pasūtījuma?
Fototapetes parasti izgatavojam līdz 7 darba dienu laikā. Citiem mūsu piedāvātajiem produktiem izgatavošanas ilgums var būt lielāks. Piemēram - kanvām. Par konkrētiem izgatavošanas laikiem tieši Jūsu pasūtījumam vēlams sazināties ar mums.

Ar ko atšķiras Komar, Ideal Decor un citu ražotāju tapetes no Jūsu piedāvātajām?
Komar un Ideal Decor tapetes ir izgatavotas uz papīra. Tās ir lētākas. Papīrs (un jebkurš, cita veida gludais materiāls) izcels katru mazāko sienas nelīdzenumu. Tā pielīmēšana nav īpaši viegla. Papīram samirkstot līmē tas var sākt plīst, kā arī met gaisa burbuļus un staipās. Sastāv no salīdzinoši daudz daļām, iespējama bildes zīmējuma nesakrišana.

Kas jāņem vērā pasūtot fototapetes?
Pirmais un galvenais ir monitora krāsu atšķirības. Krāsas, ko redzat savā monitorā var atšķirties no krāsām uz fototapetes. Monitoriem ir dažādu krāsu spektri, filtri. Mēs diemžēl nevaram redzēt tās krāsas, ko Jūs redzat savā monitorā. Atšķirība arī ir tajā, vai monitors ir glancēts vai matēts. Krāsas var atšķirties arī no tā, kādā leņķi skatāties uz monitoru. Tādēļ ņemiet vērā, ka kontrasts un krāsas atšķirsies. Krāsas var ietekmēt arī materiāls. Proti. Ja tas ir matēts, tās noteikti nekad nebūs izteikti spilgtas. Tās būs nedaudz blāvas. Tikai izteikti spilgtas krāsas var būt uz glancēta vai pusglancēta materiāla. Te arī jāmin, kad katrs materiāls ir ar savām īpašībām gluži kā cilvēki un viņu vēlmes. Par tiem lasiet tālāk. Ja vēlaties saņemt materiāla paraugus savā pasta kastītē – pieprasiet paraugus nosūtot mums e-pastu.
Otrais. Bilde. Bildi palielinot līdz apmēram 3m, kontrasts nekad nebūs tāds, kādu Jūs to redzat savā monitorā. Kontūras fototapetei pie 3m jau būs izplūdušākas. Protams. Tas atkarīgs no bildes. Kontrastu ietekmē arī materiāla virsmas struktūras. Dažkārt cilvēkiem "škiet”, ka pilsēta, kas bildēta no tālienes, un kuru savā datora monitorā redzat ideālu arī uz tapetes redzēsim tādu pašu. Tas ir maldīgs uzskats. Lai Jūs redzētu to pašu, ko redzat savā monitorā, ir jāattālinās no fototapetes par tādu gabalu, lai tapetes apkārtmērs būtu tādā izmērā kā monitors. Tad uz tapetes redzamais būs tieši tik pat kvalitatīvs, kā bildē, ko redzat savā monitorā. Tas pats ir ar koku lapām, zariem un citām sīkām detaļām uz bildes.


Tagad par materiāliem
Kuru materiālu izvēlēties?
Te nu laikam vietā ir teiciens: „Kas nu kuram patīk. Vienam meita, otram kleita!”
Pirmais. Pajautājiet sev. Ko vēlaties redzēt pie sienas? Pats vārds fototapete Jums pasaka priekšā, ka pirmkārt tā ir tapete, kur attēls ir pārnests uz tapešu materiāla. Fototapeti nevar salīdzināt ar mazu, 10x15 cm lielu fotogrāfiju, vai izgaismotu ekrānu(TV, datora monitors, reklāmas gaismas kaste) Tieši tāpat kā monitoriem(matēts, glancēts) krāsu spilgtums atšķiras. Tātad jāņem vērā materiālu īpašības.

APMETUMS(Stucco)/Flizilīna materiāls - Šis ir materiāls ar lieliskām īpašībām. Materiālam ir matēts virsmas pārklājums ar nelielu dekoratīva apmetuma tekstūru. Materiālam ir flizelīna pamatne, kas nodrošina vieglu un ērtu pielīmēšanu. Materiāls ir salīdzinoši blīvs.Fototapetes.lv

GLUDS(Even)/Flizelīna materiāls - Šis ir augstas kvalitātes materiāls ar lieliskām īpašībām. Materiālam ir pusmatēts virsmas pārklājums praktsiki gluds. Labs krāsu pārklājums. Tapete būs dzīvīgāka, košāka un sulīgāka. Materiālam ir flizelīna pamatne, kas nodrošina vieglu un ērtu pielīmēšanu. Taču jāatceras, ka gludi materiāli izceļ sienas nelīdzenumus. Materiāla lielākais plus ir tas, ka materiāls ir gluds praktiski bez struktūras.Fototapetes.lv

SMILTS(Brut)/Flizelīna materiāls - Šis ir augstas kvalitātes materiāls ar lieliskām īpašībām. Materiālam ir matēts virsmas pārklājums. Labs krāsu pārklājums. Tapete būs dzīvīgāka, košāka un sulīgāka. Materiālam ir flizelīna pamatne, kas nodrošina vieglu un ērtu pielīmēšanu. Materiāla tekstūra atgādina smalku apmetumu. Materiāla lielākais plus tā nelielā struktura un metējums.Fototapetes.lv

Mūsu piedāvātās fototapetes atzinīgi novērtējuši celtnieki, dizaineri un daudzi citi. Pamatā dēļ to lieliskajām līmēšanas īpašībām un labās drukas kvalitātes

Vai, ja materiālam ir bukte, to varēs izlīdzināt?
Jā! Iepriekš minētie materiāli ir ar flizelīna pamatni, tāpēc ja pirms līmēšanas sanāk nedaudz saburzīt tapeti, tā pie līmēšanas izlīdzināsies. Šādas īpašības bieži nepiemīt citu ražotāju materialiem, kur būs redzama katra mazākā buktīte. Papīra materiāliem ļoti izteikti redz arī katru graudiņu, kas nebūs noslīpējies no sienas.

Kā līmējās Jūsu tapetes. Vai mala ar malu?
Ir iespējams izgatavot arī tapeti, kas līmējas mala ar malu. Taču mēs noteikti šādu variantu neatbalstām. Jo nav garantijas, ka uzlīmējot fototapeti šuves būs precīzas. Tāpēc salaidums tiek veidots ar caurgriešanas metodi. Šādu metodi fototapešu uzlīmēšanai izmanto profesionāļi visā pasaulē. Pēc šādu meistaru darba grūti būs pamanīt salaiduma vietas. Tāpēc katram izstrādājumam ir detalizēta instrukcija, kā pareizi līmēt mūsu ražoto fototapeti gan latviešu, gan krievu valodā. Līdz šim, visi, kas iepazinušies ar instrukciju un to ievērojuši ir veiksmīgi uzlīmējuši fototapeti. Tieši šāds salaišanas veids nodrošina precizitāti arī tajos gadījumos, kad sienai mainās reljefs

Vai sienu, skapīšus, plauktiņus un citas lietas interjerā, jākrāso pirms vai pēc fototapetes uzlīmēšanas? Pareizākais būtu pasūtīt fototapeti un tad piemeklēt vajadzīgo krāsu toni. Piemeklējot toni apdomājiet kādas krāsas siena būs zem jūsu fototapetes. Meklējot toni, tāda paša krāsu toņa klucīti palieciet zem materiāla un tad mēģiniet piemeklēt toni no krāsu paletes. Ja siena būs balti gruntēta, varat palikt apakšā vienkārši baltu lapu.

Cik lielai jābūt bildei?
Pirmkārt jau jāzina kāds ir Jums vajadzīgais fototapetes izmērs. Skaidrs ir tas, ka ja atradīsiet internetā bildīti 10x15cm lielumā, no tās būs neiespējami izveidot 2x3m fototapeti. Kā rāda prakse, kvalitatīvas fototapetes var izgatavot no bildes, kurai ir no 10 - 20MP. Taču arī tas nav noteicošais. Ļoti svarīgi ir arī citi faktori. Vai bildes uzņemšnas procesā izmantots statīvs vai fotogrāfs bildējis "no rokas". Kāds objektīvs izmantots. Kas ir uz bildes attēlots. Tālskats vai tuvskats. Koki, zāle, lapas. Uz kādu objektu vai punktu ir fokusācija. Tas gan neattiecas uz vektorformāta failiem. Failu tipi var būt dažādi JPG,TIF,BMP,PSD, EPS. Bildes kvalitāti var ietekmēt visdažādākie faktori. Tādēļ vienkāršākais ir atsūtīt mums bildi uz epastu info@fototapetes.lv. Mūsu speciālisti to novērtēs uz sniegs atzinumu.

Vai visas bildes no maksas datubāzēm ir labas kvalitātes?
Nē! Ja izvēlaties bildi no maksas datubāzes, pirmais, uz ko vajadzētu skatīties - bildes parametri! Bet ne vienmēr bildes parametri atspoguļo bildes kvalitāti. Ir jāņem vērā daudz un dažādi faktori - cik labs un talantīgs ir fotogrāfs, kādu tehniku un optiku tas izmantojis, uz ko bijusi fokusācija u.t.t. Bieži pirktās bildes ir jālabo un ne vienmēr to kvalitāte atbilst klienta kvalitātes prasībām. Ir arī bildes, kurās neko nevar labot. Citādi ir ar vektorgrafiku. Tā ir datorizēti zīmēta. Bet tās nekad nebūs dzīvas bildes.

Vai izgatavojat stikla paneļus starp virtuves skapīšiem??
Izgatavojam! Stikla paneļiem izmantojam 4-10 mm biezu rūdīto stiklu ar pulētām malām. Nepieciešamības gadījumā iestrādāti kontaktligzdu griezumi un stiprināšanas caurumi. Šos stikla paneļus izgatavo pēc konkrētiem izmēriem. Rūdītais stikls ir 10 reizes stiprāks par parasto stiklu. Iesakām uz paneļa izgatavot arī attēlu, kas ne tikai ienesīs Jūsu virtuvē krāsainumu un lielisku akcentu, bet arī neļaus starp stiklu un Jūsu sienu ielīst kukainīšiem, nosēsties putekļiem un aizsvīst stiklam. Stikla paneļus nevaram Jums nosūtīt ar kurjeru – tāpēc to saņemšana iespējama tikai Valmierā vai piegāde ar mūsu transportu. Varam veikt stikla paneļa uzmērīšanu, kā arī piegādi uz Jūsu adresi – cenu ieprasījumu sūtiet uz e-pastu info@stiklapaneli.lv vai apmeklējiet musu majas lapu www.stiklapaneli.lv . Piedāvājam arī izgatavot attēlus uz plēvēm, ar kurām paši varēsiet aplīmēt savus stikla paneļus (bilde aiz stikla).

.
Turpināt